Bosna Hersek Turları

İslami Oteller

Muhafazakar kesimin tatil ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak hazırlanan İslami Oteller ülkemizde son yıllarda oldukça revaçta. İslami standartlarda yapılanan bu oteller konsept olarak oldukça başaralı. Bu tarz otellerin çoğalması da konsept olarak başarılı olunduğunun bir göstergesi niteliğinde.
Belli konularda hassasiyet duyan muhafazakar kesimin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olan bu oteller her bütçeye hitap ediyor.
Yaz turizmine yönelik olan İslami otellerin en büyük özelliği havuz ve plajın kadın ve erkekler için ayrı olması. Ayrı havuz ve plaj seçenekleri türbanları hanımlara denizin ve güneşin tadını diledikleri gibi çıkarma imkanı sunar. Çoğu otelde kadınlar için ayrılmış özel güneşlenme terasları da mevcuttur. Bu otellerde yine aynı şekilde hamam ve saunalar da ayrıdır. Termal otellerde ise kadın ve erkekler için ayrı hamam ve havuzlar bulunduğu gibi aileler için özel hamam bölmeleri de bulunur.
İslami Oteller’de Yemekler
Yemek konusu da yine İslami değerlere dikkat edilerek özenle hazırlanır bu otellerde. İslami kurallara uygun olarak kesilen helal etler usta aşçılar tarafından lezzetli yemeklere dönüşür. İslami otellerde alkollü içecek bulunmaz. Restoranlarda verilen hizmetin açık büfe ya da alakart olması otelden otele farklılık gösterir.
İslami Otellerde Tatil yapabilirsiniz!
Tatilinizi erkenden planlayıp uygun fiyat ve ödeme koşullarından yararlanmanızı sağlayan erken rezervasyon fırsatları İslami oteller için de geçerli. Tatil yapacağınız tarihi netleştirip tatilinizi birkaç ay öncesinden satın alarak karlı çıkabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Lütfen aşağıdaki resmi, hemen alttaki kutuğa yazınız. Resmin üzerine tıklayarak yazan yazıyı duyabilirsiniz.
Click to hear an audio file of the anti-spam word

İlginç hediyeler